| MariaDD a întrebat:

Ce caracter diablo va place cel mai mult? -argumentati happy.

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Calugarul, wizzar, sunt caractere foate bune. Monk-ul are o poveste fascinanta, si este foarte usorde jucat cu el la fel ca si magul. In general am jucat si world of warcrafta, dar anul asta o sa ma las deoarece trebuie sa invat, este un joc care creeaza dependenta. Pe cand la Diablo nu depinzi de costica si ionca.
In general cand aleg un caracter ma ghidez dupa: Spusele unora, poveste, aspect, nume, e clar ca calugarul nu poate fi un caracter...
Fiecare caracter ca la World Of Warcraft, are pulsuri si minusuri. Personal ma uit dupa cel cu magie, sau care joaca bine, in cazul asta magicianul si calugarul.
Banuiesc ca este mai indicat un monk decat un barbar. Parerea mea!
Bafta la diablo, e chiar un joc super calumea, din pacate eu l-am luat de la inceput ca am pierdut contul si parola.
Success!