| littleladybug a întrebat:

Ce carti v'au impresionat si v'au placut asa de mult incat le'ati mai citi de 100 de ori?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FFAP a răspuns:

Codul lui Da Vinci, Fortareata Digitala, Ingeri si Demoni, Simbolul pierdut -Dan Brown.
Bridge To Terabithia - Katerine Pathersone
Accidentul - Mihail Sebastian
Fiica tacerii - Kim Edwards

Ordinea e aleatorie. Have fun!

| glamour a răspuns:

P. S Te iubesc de Cecelia Ahern, Gargui de Andrew Davidson si Scrisori de la Sam de James Patterson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shrek, dar desi l-as mai citi vizual de cateva ori, mai bine citesc alte animatii mai mult sau mai putin animate, gen corpse bride