| mm_2126 a întrebat:

Ce cauta baietii, de obicei, la fete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei baietii se uita doar la frumusetea exterioara insa altii(asa ca minebig grin) incearca sa afle si despre cea interioara. big grin

O fata frumoasa trebuie sa aiba un aspect ingrijit insa conteaza f mult si cu ce te-a inzestrat mama natura.

9 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Frumusete fizica. Restul e partea a doua.

| kesha:D a răspuns:

De obicei baietii cauta blonde voluptoaserolling on the floorpai majoritatea cauta frumusete exterioara...sa ai zambeth perfect, ochi superbi, forme mari, par frumos, la moda``etc. dar sunt sh unele exceptzii, cativa baieti cauta sh frumusete interioara nu doar exterioara,,, adica sa fie sociabila, amuzanta, romantikaetc.,, unii vor sa fie genul se fata care iubeste fotbalu da sa fie sexy.winking

| Cleona a răspuns:

Frumusete, dragoste e greu sa ghicesti?

| alexalex07 a răspuns:

Tott da conteaza si aspectul fizic si tot odata creca si psihic rolling on the floorlaughing

| Alii a răspuns:

Cred ca baieti vad ca prefera blondele...eu sunt bruneta, iar toti prieteni mei mai "lasat" pentru blonde.scuze pentru blonde, dar unele sunt chiar spalacitelaughinglaughing. sorry

| axelmatei a răspuns:

Sincer atitudinea daca esthi o parasuta ei bine mai mult de un one night stand nevoie daca esthi mai tupeista da fara sa fi parasuta ei bine poate mere si un second date daca esthi mai la locul tau si simpatica prin felu tau de a fi mai multe poate

| 0100102002_8178 a răspuns:

Eu caut ochii si dupa partile mai proportionate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Da' unde mai pui faptul ca unii cauta, dar nu gasesc nimic sau... se molipsesc cu vreun rebut laughing

| claudiamiriam a răspuns:

Unde sa caute?