| ralucaralu a întrebat:

Ce cercei se potrivesc nasului mai mare? Mi-am luat o pereche de cercei rotunzi de argint(sper ca intelegeti de care) si imi plac mult.Se potrivesc?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand ai nasul mare prin prinderea acestui cercel atragi atentia asupra lui, in absenta cred ca nici nu s-ar observa ca ai nasul asa cum spui.

| i.love.me a răspuns:

Onduleaza'ti [parul sa se vada frumos. iar daca ai parul drept i'ati o pereche ce cercei lungi.ca sa nu iasa in evidenta nasul daca intelegi ce vreau sa spun. cel putin eu asa procedezhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog sa ma scuzi dar dupa atatea intrebari despre cercei pentru nas, am crezut ca vrei si tu, mii de scuze. Eu nu cred ca este asa cum spui tu, dar daca este asa, o coafura cu un par bogat, ondulat, merge si bob m vazut mi-a placut, machiajul sa nu lipseasca, cosmetice care sa lumineze obrajii si pometii sa para mai mari decat celelalte elemente pe care le are fata, rujurile culoare inchisa fac buzele subtiri si implicit nasul mare, un ruj cu tonuri stralucitoare, deschise la culoare, ceicei de culoare deschisa, roz, turcuaz deschis bleu, nu rosii mov albatrii,.

| Zâmbărici a răspuns:

DA cerceii rotunzi se potrivesc mai ales la fata ovala nu conteaza asa mult marimea nasului... :Xsunt super cerceii aceia si eu am vreo 2 perechihappy

bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gangster, iar ti-ai bagat link-ul pentru furat voturi? Macar daca spui ca prin link-ul ala primesti un vot, ca sa stie lumea de ce vrei sa fie accesat.