| anonim_4396 a întrebat:

Ce conditii sunt pentru a deveni animatoare? v-am pupat:*:*

7 răspunsuri:
| cucu a răspuns:

Sa stii sa te joci cu ciocanu... si sa te imbraci cat mai sumar. nu ai treaba cu dansu.

| AnaisC a răspuns:

Sa arati bine 50 kg maxim, picioare lungi sani si fund foarte bine definite...sa nu ai prieten in cel mai bun cazlaughing, sa styy sa te mistti si sa fi pregatite pentru anumite atingeri din partea clientilo eu iti spun doar asa u faci ce vrei ai grija pe ce cale o iei poate degenera. sper ca styy la ce ma refer(prostitutie). Succes

| udarb a răspuns:

Trebuie sa stii sa te comportii cu domnii baogati, sa fi "buna" si sa ai ceva experienta (daca intelegi unde bat)

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sa fii draguta...cu fizic lucrat adica slabuta cat de cat dar cu forme, sa stii sa te misti cat de cat sa fii flexibila]sa nu ai inhibitii sa se vada ca te simtii bine acolo!laughingvad ca multi confunda ''animatoarele ''cu altceva.anyway bafta!`kiss

| Allegria a răspuns:

Pai...
sa ai minim 16 ani
sa fii slabuta...sexi si sa dansezi provocator...si eu as vrea sa fiu animatoare; e ceva super funny si cunosti oameni noi.
peace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fi lipsita de inhibitii, cea mai importanta conditiehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, ti-am vazut pozele si as avea nevoie de o colega pentru animatie in cluburi din bucuresti si imprejurimi.Transportul e asigurat. Daca esti interesata sau ai vreo prietena care ar vrea add isabela_e.Ms mult!