| Adelina309 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa aleg...adika vreau sa dau la actorie si aici in oraselul asta de unde sunt nu este Liceul de Arta si as vrea sa imi urmez visul si sa fac liceul la Cluj insa nu-mi vine deloc usor sa plec asa repede de acasa si sa imi las familia(poate suna prea dramatic)

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Nu mai sunt in tema, dar cred ca pentru actorie nu trebuie neaparat sa faci un liceu de arta, ci doar unul umanist. Cat despre despartirea de parinti, e cu doua taisuri.