| SandraC a întrebat:

Ce credeti ca are Demi lovato si nu are selena gomez sau invers?(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| georgyanahhhhhh a răspuns:

O ador pe demi. cred ca are tot ce isi poate dori o fata : un zambet frumos, o voce extraordinara, o frumusete demna de invidiat etc. selena are acel sarm aparte insa pare mai imatura. este o fata care se imbraca bine, care canta bine, insa parca ii lipseste ceva. oricum amandoua sunt grozave :*

1 răspuns:
| Lavy a răspuns:

Demi lovato este foarte alba la ten in schimb selena se bronzeaza repede! mie mi se pare ca selena gomez intra fb in rol dar demi lovato... nu chiar asa! demi lovato are un zambet foarte frumos si zambetul ei nu se compara cu al lui selena! amandoua s imbraca bine deci... nu mai am ce comenta! bye-bye