| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca e mai bine? sa iti zica cineva ca esti desteapta si finuta sau ca esti minunata? ( mi-a zis celia ca sunt desteapta si finuta si altei fane i-a zis ca e minunata ) vreau sa vad la care tine mai mult...dar sincer.

2 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Eu zic despteapta si finuta! daca iti zice cineva ca esti desteapta asta e un compliment foarte bun

| greyhound a răspuns:

Acum imi dau seama de unde dilema ta cu complimentele. Pai iti dai seama ca Celia n-ar putea sa spuna la toata lumea acelasi lucru. Pe langa faptul ca e neplacut sa te repeti, dai dovada de superficialitate si arati ca nu-ti pasa de fani ca indivizi si ca toti sunt o apa si un pamant. Dar ideea e aceeasi.