| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca e mai bine? sa iti zica cineva ca esti desteapta si finuta sau ca esti minunata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei,Alina!happy Complimentele sunt frumoase oricum, dar acum mai mult conteaza din partea cui vinehee hee Cred ca daca ti-ar spune cineva ca esti ''minunata'' ar include faptul ca esti si despteapta, si finuta...happy E frumos sa ti se spuna mai in detaliu cum esti, dar trebuie sa stii cum sa apreciezi orice compliment, indiferent de natura lui.:* Toate sunt minunate.:X

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Complimentul e compliment, oricum ar suna