| CocaCola00Lover a întrebat:

Ce credeti ca e mai potrivit pentru o fata de 12 ani jumate`: judo, karate sau taicuando (indiferent cum se scrie)?

3 răspunsuri:
| ilegalkid a răspuns:

Voley'u laughing

| Mrrrrr a răspuns:

12 ani jumate...hmmm.pai uite despre ele:
-Judo:este un sport care se bazeaza pe forta in brate pentru ca la judo se "lupta"prin apucari de brate si trantitul la pamant.deci in concluzie judo nu este potrivit pentru o fata
-Karate:este un sport care se bazeaza pe apararewinkinglovituri cu piciorul si bratele...eu cred ca e potrivit pentru o fata
-Tiquando:iese din discutie...este un sport dur si foarte greu.
IN CONCLUZIE EU ITI SUGEREZ KARATE(si tiquando ar fi dragut pentru ca este un sport frumos care chiar arata bine cand practici, la asta me refer cum se vede)

| JustMe17 a răspuns:

Judo:X...eu una practic judo si e un sport destul de frumos, desi trebuie sa depui anumite eforturi.Bft!:*