| LCD a întrebat:

Ce credeti ca l-ar face sa vina din alta tara (precizez ca nu ii e greu.isi ia bilet de avion si ajungeoh go on)
mi-a spus ca daca de ziua indragostitilor il astept cu ceva >: o sa vina.
adica sa ii spun ce cadou ii fac, si daca ii convine vine laughing
eu nu ma gandeam la ceva material.ca nu are rost straight face
"vino ca iti iau... ce?straight face " un parfum sau un ceas.sau ce?
si ma gandeam sa il rasfatz toata ziua respectiva.adica sa stea in casa :d eu sa vin la el, sa comandam ceva de mancare, sa ii fac masaj toata seara...etc etc big grin ce ziceti?
astept si alte optiuni big grin

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai iai un chadou speciala e bbine si cu pizza dupa parerea mea spune-i ca iti este dor de el si ca vreti sa va vedeti sa va simptiti bine

| moonY a răspuns:

"vino ca iti dau papucii"
trebuie' sa'l motivezi, ca sa vina? nu vine pentru tine, pentru voi, pentru relatie, pentru timp petrecut impreuna... etc?
atunci ar veni pentru sex, cu siguranta

| bobo_2128 a răspuns:

Sint sigur ca tu stii m-ai bine