| Larisuk128 a întrebat:

Ce credeti ca le place cel mai mult fetelor. Dar cel mai putin?‎

2 răspunsuri:
| Roccsy a răspuns:

Pai fetelor le place sa fie in centru atentie, sa li se faca complimente etc etc, si le displace sa li se strice parul, sa fie jignite

| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult le place fetelor sa fie rasfatate, sa le fie mangaiat orgoliul.
Cel mai putin le place fetelor un baiat care nu este autentic, un baiat fara personalitate care nu indrazneste sa le contrazica si care mereu alege sa faca tot ce propun ele.