| alexandraheart19 a întrebat:

Ce credeti de 21 decembrie?crying Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Wariors a răspuns:

PAi asa ma scol ma psal pe dinti.Ma duc la scoala si vin vesel ca e ultimsa zi (de scoala)rolling on the floor.
Hai mai serios vorbind nu o sa se intample NIMIC! Ce naiba va ia pe toti? Ori fi fost ei destepti da nu cum vezi in filme, sau de erau ei asa de destepti (pupaiar mama) in 2012 e o explozie soalra (keep calm and listent metorolling on the floor ).Ca nu se intampla nimic se poate ei cu tehnologia lor sa di detectat asta da asta nu e sfratsitul si PUNCT.

7 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Vred ca pica intro joi, sau gresesc thinking

| CautNume a răspuns:

Abia astept.E vacanta!
Cat despre sfarsitul lumii...nu cred.

| IncorrectUsername a răspuns:

Nu este sfarsitul lumii.Stai linistit/a.Astia de la NASA au zis ca nu e nici un meteorit(asa cum trebuia sa fie).Sau daca era ce crezi, ca Americanii il distrugeau imediat in bucatele.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Nu cred ca vine sfarsitul happy

| Metin2Hidra a răspuns:

Nu e adevarat nimic in biblie scrie ca doar dumnezeu stie cand va veni sfarsitul si atat nu va stie nimeni nici cel mai destept om de pe lume

| Wariors a răspuns:

Ms de funda sper ca te-am calmat!

| JonnyStyle a răspuns:

O sa fie o zi normala. Nu te lasa influentat de ce vezi ca TV.