| WeeD a întrebat:

Ce credeti despre adolescenta?

Răspuns Câştigător
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Complicata,dude.Foarte.Am niste senzatii,ce sa mai,mai tari ca weedu'laughing. Trec foarte repede de la o extrema la alta,de exemplu,de la fericire, la tristete sau chestii de genul.Dar nu-mi pare rau, fiecare trece prin asta.Smecheria e sa nu te lasi prada chestiilor de genul drogurilor, alcoolului, tutunului...and so on.Altfel adolescenta sa transforma in senzatii tari la propriu(neplacute, desigur).

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E pacat ca multi tineri isi strica viata la varste fragede. Sex, alcool si tigari/droguri ajungem tara delincventiilor, sa nu mai zic ca va fi gen New York.

| Georgiana_5221 a răspuns:

Este cea mai grea perioada a vieti dar si cea mai frumoasa