| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre cei dependenti de internet calculator etc...
vreau raspunsuri frumoase
winking

3 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Si eu ma numar printre ei daca ma gandesc bine, nu as putea o zi sa nu intru pe facebook...dar o data si o data ma voi plictisi si o voi lasa mai usor. Mie mi se pare indiferent, e tare sa stai pe retzelele de socializare, dar mi se pare o prostie jocurile gen "metin"...astea creaza dependenta. Bye

| Libelle a răspuns:

Pai...ma numar printre ei
Ce-as putea sa cred...ca-mi face rau, si ca trebuie sa ma controlez singura ca sa nu se ajunga s-o faca altii in locul meu
Da merge greu.nu prea pot renunta sau macar s-o las mai usor

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt persoane foarte interiorizate, preferă comunicarea virtuală decât cea reală!
Sunt și ei oameni.
Pa, pa.