| xGreenDream a întrebat:

Ce credeti despre Demi Lovato? happy

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Buna///pai e draguta(frumoasa si adorabila) e modesta si are toate calitatiile bune... spre deosebire d miley...

fundita?

4 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai e perfecta dar filmul porno pe care la facut nu a fost o idee buna si a patat numele ( nu a fost actorul principal a fost un figurat care fuma iarba saruta toti baieti etc fara sex

| xGreenDream explică:

@ExpertFunnySusțineCampaniaTPUrevive Sa stii ca nu a facut vreun film de genul asta happy Desigur ca sunt doar zvonuriwinking

| xGreenDream explică:

@DenisseDulshe06 Pai, eu nu am nimic cu Miley, dar mi-a placut raspunsul tau, deci ti-am dat fundawinking

| ffffaraetsadt a răspuns:

E super..., are voce minunata, arata SUUUUPer... fata visurilor oricarui baiat destept(cocalarii aleg pitipoancelelaughing