| deea_5313 a întrebat:

Ce credeti despre ea? eu cred ca e e foarte urata...(imi este fffff antipatica) dar toti pe care ii intreb imi zic ca e frumoasa. ce credeti? http://www.facebook.com/profile.php?id=100001468367713

14 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Eu pot să spun că este drăgutză, nici frumusețe mare nu este.
Trebuie mai întâi săte uiți la tine însuți apoi să judeci pe altul.
Până nu cunoști o persoană nu îi poți atribui însușiri care poate nu i se potrivesc.

Numai bine.

| loveyouforever a răspuns:

Nu mi se pare nici frumusete intruchipata, dar nici foarte urata nu elaughing

| FucktheSystem a răspuns:

Nu e nici urâtă nici frumoasă...

| nicoleee30 a răspuns:

Nui frumoasaastraight face eu am vazut doar poza de profil ca nu pot si celelalte dar se poate spune doar ca ii dragutsa nikidecum frumoasawinking

| eL3cTr0 a răspuns:

De ce ii judeci pe alti? Tu te-ai uitat in oglinda in ultimul timp?

| DeNySa000 a răspuns:

Tu esti nu?:p:p

| Catherine a răspuns:

Mie mi se pare dragutsatongue...

| RenataAlesya a răspuns:

Mie mi se pare ok. adica ar trebui sa o cunosti mai intai inaine de a-ti da cu parerea

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Vaii', cum ai mai găsit-o şi pe scobitoarea asta? I don't want to see
Pa, pa.

| EuTeIubesc a răspuns:

E dragutzza, dar frumoasa nu e

| Iuli_9028 a răspuns:

Nu mi se pare asa urata. adica noh... e simpatica...

| BiancaByb a răspuns:

E foarteb urata:-&! Felicitari pentru parerelaughing

| ColaStar a răspuns:

Ma sincer e draguta dar nu prea e atat de frumoasa...

| Lorry_3741 a răspuns:

Nu putem sa ne dam cu parerea prea bine,daca nu o cunostem. Dar,asa din poze, e draguta. Acuma, depinde si ce caracter are...