| tastatura a întrebat:

Ce credeti despre imvu? Sa-mi fac cont sau sa nu-mi fac?

9 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai eu cred ca meritabatting eyelashes Si fratele meu are cont si cand ma plictisesc ma joc si eu pe el whistling e interesant happy

| Диана a răspuns:

Am avut si eu cont pe IMVU, dar din cauza jocului imi mergea aiurea PC-ul. Se bloca, se inchidea... Asa ca l-am dezinstalat. happy Dar oricum, e un joc super.

| LoveAngel223 a răspuns:

Da joaca ourworld online

| CriS_9436 a răspuns:

Eu nu mi-as face. e aiurea

| larysuk_2476 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci, daca nu iti place pur sh aimplu stergi contul din memoria site-ului sau nu mai intri pe el. Eu il joc de vreo 2 ani si nu m-am plictisit ink...
XOXO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador imvu pentru informatie in imvu ma cheama lovecoolgirl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da love struck fa`ty e supperr jocu` :X

| Skippy112 a răspuns:

Da fa-ti

| eficientblog3 a răspuns:

Interesant, inscrie-te si povesteste-ne si noua din ce castiga imvu