| Emeraude a întrebat:

Ce credeti despre instrumentele muzicale Hora (Reghin)? Eu am cumparat mereu chitari de la ei si nu m-a dezamagit niciuna... dar mai nou am auzit foarte multe persoane declarandu-se nesatisfacuti de calitatea, in raport cu pretul anumitor chitari (de ex, Laura Nylon-350)...

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie tot timpul chitarile Hora reghin mi s'au parut cele mai bune din Romania si pentru incepatori mai ales sau pentru cei care nu isi permit un Gibson sau Stag sau stiu eu ce marca de chitara e foarte buna...ieftina si calitate buna happy ...ma enerveaza putin ca unele au griful mai lat dar m-am obisnuit oh go on

5 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Iti garantez ca sunt cele mai bune o prietena de-a mea are si e foarte multumita de elelove struckEu cred ca pretul este bun.

| copilu a răspuns:

Eu unu am fost multumit de chitara hora acum am de la alta firma dar nu sunt multumit de ea parca nu suna cum suna cea veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o prietena de-a mea are si este super ok. Urmeaza sa imi iau si eu.Despre magazin am auzit de la doamna mea de muzica, deci iti garantez ca si preturile si chitarele sun bunee tongue

| creidel a răspuns:

Chitarile hora sunt bune pentru inceput si cam atat. nu prea tin la ani chitarile hora li se stramba gadu ai fret bazz, se dezacordeaza foarte repede au doze care se strica repede. si daca mai au si floyd hehe. ascultati o chitara fender sau ibanez si veti veea o diferenta extrem de mare :*bd.- Concluzie hora sunt bune pentru inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti niste chitari mai bune si ieftine pentru inceput?