| Raton a întrebat:

Ce credeti despre justin biber? Dupa mine e un fraier si un papagal. Si cei de la ONN l-au descris perfect (un pedofil de 50 de ani care maltrateaza fetite rolling on the floor )

4 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

rolling on the floor lol e cel mai mare gay oh go on nu-l sufar laughing uriat e straight face laughing fortsaa paull laughing :X funda puppy dog eyes?

| diana12345 a răspuns:

Justin Biber...fraier

| anonimathebest a răspuns:

NU are cum sa maltrateze fetite; el trebuie sa maltrateze baietei ca doar e fata ce naiba:))Uite ce cred eu despre el:http://www.trilulilu.ro/1qqwwsse/4ad0efb5419ce6

| GmG a răspuns:

Acel video cu Justin Bieber a fost fals, cei de la BBC au dovedit asta, iar cel de la ONN este canal doar pe youtube, nu sunt fan Justin Bieber, nu imi place deloc cum canta, si in plus mie mi se pare ca e... cocalar, mai pe romaneste.