| TheToffyx a întrebat:

Ce credeti despre noul zvon? Ca peste 2 zile vine sfarsitul lumi, mai exact 21.05.2011 ora 04.00 laughing dimineata [Antena 1]

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing zvouri.laughing. trebuia sa vina de muult daca ne-am lua dupa eilaughing atunci e ziua la o pr de-a mealaughing

| niko a răspuns:

Terminati.va ma ca astaoh go on
Multi se plictisesc acasa si vor sa prosteasca lumeaoh go on
daca venea intr-adevar sf lumii mai era lumea asa calma?
parca muream de la gaura neagra, parca muream ca se apropie luna de pamant si uite frate ca prin minune traim iti dai seama :O:O
rolling on the floor)
nu murimwinking

| Maddiie a răspuns:

E o prostie straight face