| Lavvvvvvvvvvvvvvi a întrebat:

Ce credeti despre o fata care are aparat dentar?:S

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ca este o persoana ce stie sa-si aiba grija de sanatate. Bravo ei!

| forever4you a răspuns:

Nimic...are robleme si este nevoita sa poarte aparat dentarbig grinnu'i mare chestie nu imi bat joc de ea, si nu o tratez altfel am o prietena care are aparat dentar si nu ma port diferit cu eawinking

| bump a răspuns:

Buna!
Nu cred nimic, e ceva obisnuit, il porti acum ca pe viitor sa ai dintii frumosi big grin... apropo, si eu am purtat big grin

| Marcelino a răspuns:

In general baietii le judeca dupa asta si cred ca, chiar daca au putin de indurat in adolescenta o sa se bucure de un zambet frumos si atragator in celelalte parti ale vietii.

| Deea4u_2595 a răspuns:

Nu este ceva urat. iar cei care rad sunt pros*i. dar trebuie sa fii mandra pentru ca cand ti-l vei da joi vei avea dintii foarte frumosi!

Nu asculta ce o sa zica (poate) unii pros*i.winking
Mult succes!

pa :*

| EuDelia a răspuns:

Nu mi se pare ceva iesit din comun
adica...il poarta doar peentru o vreme ca sa aiba pe urma dinti frumosilove struck

si eu am o colega cu aparat dentar si nimeni nu o trateaza diferit fata de ceilalti happy

asta e parerea meahappy

sper ca te-am ajutat
:*
paapa:*

| Johanna_2621 a răspuns:

Cred că e o fata care va avea dinţi frumoşi mai târziu.

| iubitica_2607 a răspuns:

Si eu am aparat dentar si nu am nici o problema luna vitoare il dau jos dar chiar nu am avut probleme cu jignirile sau alceva si oricum aia care isi bat joc is prosti si nu o sa aiba aia bani destuli si de aia isi bat joc eu pe al meu am dat 2. 000 de EURO si mai urmeaza bani iar prosti aia nu o sa puna mana pe bani astia niciodata!

| MenCool a răspuns:

E uratalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tocmai mi-am dat jos aparatul, doar ca eu am avut estetic(adica din ceramica) si l-am tinut doar 10 luni, toata lumea e uimita de rezultat iar dentista este cea mai tare! happy e din cluj. daca doriti informatii mai multe si poze cu inainte-dupa, add la id-ul liacoman2008. Chiar merita sa iti pui aparat. Al meu a costat 2600 de lei, dar cel metalic costa 1600 de lei happy