| yuly_6695 a întrebat:

Ce credeti despre persoana mea, in urma intrebarilor scrise de mine pana acum?
Detaliati.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| pep a răspuns:

Eu cred ca esti o persoana obisnuita care insa este prea ocupata de propria persoana, asa cum multi dintre noi, cei de pe TPU suntem. Mai cred ca esti o persoana la inceput de drum, asa cum multi dintre noi, cei de pe TPU suntem. Si mai cred ca esti o persoana care are foarte multe de invatat, asa cum, toti dintre noi, cei te pe TPU (si nu numai...) avem...
Daca pui intrebari despre tine insuti/insati, s-ar putea sa nu ai raspunsul si rezultatul scontat. In general, daca o persoana pune intrebari si cere pareri in mod public despre propria persoana, ceea ce nu este deloc potrivit si etic, lasa impresia ca este o persoana invaluita sau cuprinsa de mandrie.Constient sau inconstient, mandria este urata de oameni, mai ales ca este cauza multor rele petrecute in istoria umanitatii.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca esti o persoana dornica de afirmare si aici poti avea sansa asta.

| JackieSue a răspuns:

Cred ca esti foarte curios/curioasa si deschis(a) la orice parere. Interesante intrebari...pana acum. Ultimele doua se cam duc de rapa ai grija.Continua!

|Rebecca.|

| Mya a răspuns:

Incredibil! Nici numai stiu a cata intrebare de genul asta este! Dar pot spune ca mi-ajunge si sunt convinsa ca nu sunt singura...
Sa te intreb eu ceva:esti pe acest site pentru afirmare?!
Sincer nu ar trebui sa-ti pese de parerea celorlalti...si pe mine de ex cand am inceput sa primesc "stupizi", eram oarecum dezamagita de mine, dar acum am inceput sa fiu indiferenta...conteaza ceea ce cred cei care te cunosc personal, nu diverse persoane rautacioase care ranesc cu usurinta nestiind cum esti in realitate.

| kh1ss a răspuns:

Hmm... well... esti funny, ur`smart... esti sweet :*

| anonim a răspuns:

A mai fost unul pe aici care tot incerca sa atraga atentia asupra lui. exact aceeasi intrebare a pus si el. sper ca nu esti unul si acelasi!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant intrebari obisnuite si ma fac sa cred ca esti la fel ca noi toti de pe TPU, dar mai deosebita un pic. dai Inainte asa si vei ajunge expert.ai intrebari frumoase si interesante.