| smileygirl_5357 a întrebat:

Ce credeti despre utilizatorul Fundita?

EU cred ca e cea mai tare de pe TPU!
Inafara de NOname. care e pe locul 1!

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Adica ea? http://www.tpu.ro/utilizator/abfnx
te rog se vede ca u esti daca zici asta nu mai spune prostii dabi a venit pe TPU nici nai dat raspunsuri :)) nu mai vorbii porcarii si eu sunt mai buna ca tine :P:P cee intrebari pui de 5 ani

| Alëxąndŕą a răspuns:

Ea doamne ce rang e tu te-ai uitat ce rang am eu sau Anu stiuca00, Brigaela, Bacemi esti cu capu vai tu ce vrei sa iti faci publicitate?

| thevampirediariesfever a răspuns:

Nici mie nu mi se pare corect sa intebi asta dupa o asa proaspata venire a ta pe TPU!
@Sakura:Lasa ca nu ai chiar asa un rank mare! Nu va mai laudati, asteptati ca altii sa va laude!