| COLLETE_3622 a întrebat:

Ce credeti, dragostea la distanta merge? Fundaa...

Răspuns Câştigător
| flower_3416 a răspuns:

Buna,da poate sa dureze si sa fie ceva frumos si sa mearga insa nah in asemenea relatii cel mai important este increderea in cealalta persoana si iubirea adevarata.Depinde de aman2 persoane cat de dispuse sunt sa accepte, insa daca ambi se iubesc cu adevarat momentele in care se vor vedea si vor fi aproape vor sti sa le pretuiasca mai mult si vor fi mai speciale decat o relatie normala.

2 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Nope

| bomboniqueeeeeeeeee a răspuns:

Merge la un moment datwinking... apoi se duce totul pe apa sambetei