| lulu_8735 a întrebat:

Ce credeti? Pana acum prima tv a difuzat piratii din caraibe, blestemul perlei negre si cufarul omului mort, iar sambata va fi la capatul lumii, e posibil ca prima tv sa difuzeze pe 21 mai noul episod piratii din caraibe?

2 răspunsuri:
| EstiSubPapuc a răspuns:

Nu laughing
in primul` rand ca e film. si mai intai e lansarea bla bla. nebunie, incasari mari. iar apoi dupa o perioada lunga sau scurta, dupa caz, apare filmul si la tv. dar nu te astepta sa-l vezi prea repede la tv deoarece este un film asteptat, iar daca le merge bine si oamenii vin la cinema sa-l vada, de ce sa nu profite?

| DAHAKA31 a răspuns:

Da peste 3 ani...ce e la tv e de cand era lupu catel