| crazygirl_2590 a întrebat:

Ce culoare a ochilor ai fi vrut sa ai?

10 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Negrii

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Culoarea pe care o am e perfecta :X Ochii mei sunt verzi albastri. Cand e noapte se fac albastri inchis, cand plang sunt foarte verzi... in anotimpurile calde sunt albastrii iar iarna verzi. ochii mei sunt foarte rari :X:X

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Poi mie imi plac ochii mei[caprui] nu cred ca mi-ar placea alta culoare, dar la alte persoane, baieti in special intr1un timp imi placeu ochii verzi dar acum [tot la baieti ma refer] imi plac ochii caprui love struck.

| Skylar a răspuns:

Unu albastru unu rosu laughing

| AlynaC a răspuns:

Caprui foarte inchisi sau negri :d

| Bulinaaaaa a răspuns:

Albastru

| kikita99 a răspuns:

Albastri

| maissner a răspuns:

Albastri precum cerul. Dar sunt verzi spre galben si sunt frumosi si rari si asa :X

| kidslacker a răspuns:

Capruirolling on the floorrolling on the floorcare ii am dejarolling on the floor