| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Ce culoare var descrie cel mai bine pe voi?

30 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Kaki~camuflaj~big grin

| Bacemi a răspuns:

Rozul.

| Elena1234456 a răspuns:

Albastrul.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Albul sau Rozul love struck

Stefan
| Stefan a răspuns:

Azur .

| Marii a răspuns:

Gabriela si missmaddy din cate stiu eu albul si negrul nu sunt culori.
Pentru mine albastrul inchis - misterioasa. happy

| anaid a răspuns:

Rozul...viata e frumoasa!batting eyelashes

| Helvete a răspuns:

Verde happy

| Bogdana a răspuns:

Albastru Marin. uneori trista, agitata, furioasa(valuri), calma, euforica, fericita, senina, impacata, nostalgica(marea linistita albastra). Este culoarea mea preferata si chiar cred ca ma reprezinta.

| Zâmbărici a răspuns:

Bleu, Roz, Negru

bye

| MisterKat a răspuns:

Violet e culoarea mea happy

| Bia:X a răspuns:

O combinatie de roz cu negru...happy

| LuS[z] a răspuns:

Depinde de stare mea... dar cred ca o culoare nici prea deschisa nici prea inchisa cum ar fi portocaliulwinking

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

La mine e negru...:-(

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå explică:

Am cautat pe net despre zodia mea si cred ca asa este:
Culorile zodiei Sagetator: albastru, bleumarin

| VladyCristian a răspuns:

Albastrul big grin

| Ana_6509 a răspuns:

Negru
Pozitiv: idealist, talente ascunse; o fire puternica
Negativ: enervant, superior, disperat

| DianaLostInDreams a răspuns:

Movul.

Răspuns utilizator avertizat
| sweet_girl_carmen a răspuns:

A mea este verde-deoarece verdele este o culoare fresh, proaspata, mereu gata.

| anda1313 a răspuns:

Albastru.

| happyorsad a răspuns:

Blacksad cand sunt trista, pink si purple cand sunt veselahappy

| BlackHeart a răspuns:

Negru!

| licurici13 a răspuns:

Rozul.

| anonimyus a răspuns:

Mov:X

| 911targa a răspuns:

Albastrul, apropo negrul nu este o culoare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru deschis, albul si rozul day dreaming

| B3bytzaa a răspuns:

Crek cate putin din toate.depinde si de starea pe care o am

| madalinwtza a răspuns:

Am observat ca toti cei de mai jos ati raspuns dar niciunul nu ati explicat de ce?!?>in afara de Bogdana>In fine eu ador negrul desi nu este o culoare, ci o nonculoare, dar eu ma regasesc foarte mult in negru>de exemplu toate hainele mele sunt negre chiar si in camera mea predomina negrul>Prietenii mei sustin ca eu am devenit "o fata emo", dar nu se devine emo de pe o zi pe cealalta, ci asa te nasti, cu personalitatea respectiva! Deci am un sfat pentru ceilalti: culoarea care va reprezinta reprezinta culoarea "personalitatii si a caracterului "vostru!