| Liberty a întrebat:

Ce culori se poarta vara asta? Daca sunt bruneta.si mai creola la fata cu ce culoare sa ma vopsesc?

2 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Rosu, visiniu, in general culori potrivite dar nu deschise cum e blondul dar nici negru inchis fff tare.

| rebb a răspuns:

Ai putea sa te vopsesti o culoare saten deschis sau inchis.In niciun caz sa nu te vopsesti blonda! Poate doar un blond foarte inchis spre o culoare asemanatoare caramelului. Oricum eu zic ca la persoanele creole li se potriveste o culoare mai... ciocolatie ca sa zic asa.Sau un saten inchis cu nuante spre roscat, dar unul foarte subtil.Scuza-mi comparatiile dintre culori si dulciurihee hee