| NoSwear a întrebat:

Ce/cum pot sa fac ca sa am un comportament mai suspicios /misterios? Dar sa nu creada lumea ca sunt de aia dusa.big grin

1 răspuns:
| SheIsCrazy a răspuns:

Sincer nu m-am gandit niciodata la asta... dar cred ca ar merge daca atunci cand vorbesti\povestesti sa dai cat mai putine detalii, si, cred ca daca incerci sa pari asa fata de o anumita persoana, tot asa, sa nu dai multe detalii despre nimic, sa te faci ca si cum ascunzi ceva (daca asta si vreibig grinbig grin) sper ca raspunsu meu si ti-am fost cat de cat de ajutor, sa speram tonguetonguetongue