| NoSwear a întrebat:

Ce/cum pot sa fac ca sa am un comportament mai suspicios /misterios?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Asta tine de tinehappytrebuie sa stai in umbra(adica sa te faci remarcat prin tacere daca ma`ntzelegi...)nu da multe detalii despre tine; sa ai tot timpul o privire increzatoare si sa pari la tot ce faci ca stii ce faci; sa ai un zambet usor ironic si sa fii fermhappy

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Aratandu-te sceptic de orice
Si pentru siguranta ta, de oricine.Chiar de propria umbrathinking