| dedddddd a întrebat:

Ce cuvant sau expresie ati folosit cel mai mult saptamana asta laughing?

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Cum e mai bine:parasuta sau proasta?"Am intrebat toate fetele care mi-au iesit in cale.Sondaj de opinie. M-a surprins o blonda:pai daca esti parasuta nu esti si proasta?laughing

| Cσσкiє a răspuns:

Hai, mami...

| Luori a răspuns:

" Vreau racoareeeeeeeeee! "

| GeoOrgiannna a răspuns:

Cum zici tu laughing

cum vrei tu laughing

daca zici tu asa ii laughing

| LoveAngel223 a răspuns:

,, eu tia'm zis da tu betmen betmen"

| DenysaLove a răspuns:

"Fata hai pe afarasmug"
"Lasa-ma in pace ca mie caldlaughing" (mereu ma pune mama sa ma duc la magazin, sa fac curatenie non stop etc si afara e prea cald)
"Vreau la mareeeee"laughing

| paramore a răspuns:

Cazzolaughingsi multe alte expresii neortodoxehee hee

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Sa moara gibilan rolling on the floor
Firat` ai dracu de turcirolling on the floor[din filmul nunta a la greclaughing]
Da daaa, branconier. L-am prins eu la branconaj.
Da daaaaa, mai taie din ele da-le dracuu rolling on the floor

| mhg a răspuns:

"Vreau industrial piercing!" straight face o mică obsesie
"Ce gând sadic, sunt ciudată azi!" şi imediat urma un râs prostesc.

Şi stop! Acestea au fost replicile în săptămâna aceasta şi posibil şi în următoarea.Idioate, ştiu! laughing

| divinuu a răspuns:

"hai mars","ei sa mori u oh go on? "

| Adriana_1102 a răspuns:

Esti varza! laughing

| Deea :x a răspuns:

"eu ti-am zis ca asa-i, dar tu nu : batman, batman" straight face

| Andra00009 a răspuns:

A vai tu
uhh
am zis!
laughing

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Se stieeeee! nu sunt gay. ce v-a facut Bianca voua ma? ce v-a facut? leave Bianca aloneeelaughing, wtf, eh eh, pff, pe buneee?, moarte la gay din Romania(In puii meihappylaughinglaughing eu nu am nimic cu cei care ssunt gay dar imi place vorbalaughing

| larisuta a răspuns:

Nu manca ****,, bagati-as sarman bot sa iti bag,, firai a drequ,, hai fata, iesi?

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

''stai flex''laughing
''sa fac spume sau sa faci spumelaughing''
''taci fa ca esti proasta''laughingrolling on the floor

| Paatricia93 a răspuns:

"Vreau sa strand" laughing)

| soulofdeity a răspuns:

Moahhhhhhtongue

| soulofdeity a răspuns:

"moahhhhhh"tongue