| piruleta a întrebat:

¿ce declaratie iti poti zice unui baiat?
Ma joc cu baiatul care imi place adevar sau provocare si am ales provocare si trebuie sa ii fac o declaratie de dragoste, el stie ca-l plac si el pe mine ma place. doar ca nu stiu ce sa-i zic. Nu vreau sa-i zic acolo "te iubesc din toata inima mea " ceva mai nebunesc asa ceva " de cand te-am cunoscut mi-am dat seama ca esti foarte dragut cu mine " sau nu stiu ajutati-a va rog

3 răspunsuri:
| JasonMcCann a răspuns:

Cât noroc pe tine... Dacă vă placeți unul pe altul, ar trebui să fiți împreună. Declarația ți-o va spune inima. Sfat: Pune pe cineva să îl provoce să te întrebe dacă vreți să fiți împreună. Succes!

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Inima o să-ți spună totul.

| Daniela_Danieladaniela_1993 a răspuns:

De cand te-am vazut prima oara am stiuut ca tu esti alesul te iubesc din toata inima vrei sa fi cum mine

?