| Rms17 a întrebat:

Ce discurs sa tin pentru profesorul de sport la sfarsitul clasei a 8a? Mentionez ca am facut doar un an cu el si nu prea stiu ce sa-i spun. Multumesc de ajutor.

1 răspuns:
| Ciufulitu a răspuns:

Dn prof, va multumesc ca ne-ati fost alaturi si ca ne-ati invatat dif chestii dintre care nu am sa uit jocurile de inteligenta si problemele de logica care ni le-ati spus si diferitele miscari si jocuri care ne-ati invatat pentru a face sport si a ne intretine sanatos...sunteti profesorul meu favorit si va multumesc pentru tot.