| anonim_4396 a întrebat:

Ce discutii pot aborda pe mess cu o fata de aproape 16 ani?

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

World War II si toate incercarile de asasinare a lui Hitler.

| Pho3nix a răspuns:

Filme, muzica, liceu, joburile voastre, adolescenta...etc.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Carti, distractie, filme, scoala, dragostea (adolescentei).happy

xoxo...

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Ati dat cu toti niste raspunsuri gresite ...ma refer la baieti... pai depinde de fata daca o cunosti nu ai nevoie de mess de loc chiar. daca esti mai timid incearca sa te bagi cu ea in vb cu ceva mai minor sa asteapta ocazia de obicei e cate una la 5 min dac stii ce sa faci laughing... daca nu o cunosti si ai intalnito pe mess... incerci sa te dai baiatul mai dur fetelor le plac baieti duri mai cu tupeu mai ales cele de 16 ani sunt moarte dupa baieti din astia majoritatea 90% dar ca sa intri in vb cu ea incepi ...cu buna.de unde esti? ce-ti place. apoi zici cati place si tie lucrurile carei place ei sa zicem ca este pasionata de moda de ex. u spui mda si eu incerc sa fiu in pas cu moda cu ce se poarta ...sau o intrebi ce.muzica ii place daca asculta un altfel de muzica de cel pe care il ascultzi u cauti pe net ceva si i zici ca da sunt bune melodiile ...sunt multe modalitati de a cuceri o fata
Daca astea nu merg si se lasa greu dati un pm si va zic ceva serios cu adevarat

| damav a răspuns:

Nu sti cum sa intri in vorba cu ea sau ce sa discutati in general? Daca vrei sa intri in vorba cu ea eu zic sa o intrebi(un sfat chipurile) cum i-ar place unei fete de varsta ei sa fie cucerita si de aici duci discutia unde vrei tu. Daca nu sti ce sa vb cu ea in general eu zic sa vezi intai cam ce-i place(sa nu o plictisesti cu un domeniu care nu-i place) iar apoi este imposibil sa nu gasiti ceva de interes comun.Succes

| cutache a răspuns:

Muzica, film, scoala si iubire

| smy a răspuns:

Inceark sa eviti sa incepi u discutia asteapta sa propuna ea un subiect dar daca nu se intampla asa poti discuta despre scoala (sunt foarte sensibile la acest subiect)muzica, filme, si de ce nu despre evenimente mondene!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gogule abordeazo progresiv daca ai ganduri cu ea adica prima data ce mai faci a 2a oara da-mi nr tau insa ai grija in ce momente avansezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiutiu poti incepi cu un compliment daca nu o cunosti deloc apoi incepi cu intrebari de ex ce ii place etc si de aici totul se incepe