| OmideOtravitoare a întrebat:

Ce doreşti să primeşti de Crăciun? Cel mai amuzant raspuns = Fundălove struck

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

O papusa gonflabila pe nume : Justin Bieber! rolling on the floor
Glumesc :-J

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cel mai amuzant funda?
Salut! Nu fac parte dintr-o familie instarita...am net, am carti, haine, ghiozdan etc.si nu am pretentii sa primesc nimic fiindca stiu ca nu este de unde.Am primit deja un telefon nou luna asta asa ca nu mai am nevoie de nimic.Bafta! :*

| Alexăndruţaa a răspuns:

Niste botosei calduti, pijamale cu botosei laughing :X
ce?
tin cald :X

| Al3x_3632 a răspuns:

Guitar hero pe wii dar deja l-am primit laughing sau un sarut cu pers pe care o placlaughinglaughing

| doinitza12 a răspuns:

Eu vreau o suzeta... a fost buna nu dorinta

| MenCool a răspuns:

Sincer as vrea multe printre ele ar fi o Craciunita cu funditawinking si sa nu o vada iubitalaughing

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Do blonde si o bruneta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nume de profil ai laughinghappylaughinglaughing:]]
Voi numa'cu primitu' sunteti, da' cu datu'nu?
Craciunu' e doar pentru primit?
; 0