| DonyHD a întrebat:

Ce dracu se intampla am pus o intrebare acum vreo 3 ore si inca nu aparut. scuze ca zic, dar voi va bateti joc? aveam nevoie urgent de raspuns si tot am asteptat am zis ca apare pana la urma dar degeaba numai pot de nervi.trebuia sa plec undeva si a trebuit sa raman acasa sa aflu odata rasp. scrie in continuare In asteptare aprobati odataaaaaa ca innebunesc!

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Ti a raspuns,dar cred ca nu s-a trimis,nu stiu de ce pentru ca eu il am la raspunsuri. Conectezi telu cu cablu,din Itunes se selectezi pe toate, sus in stanga ai edit, dupa ce le-ai selectat dai click pe el si dai delete!
Iar pozele ti le poti sterge din tel!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai un pic de răbdare până la moderarea ei de către cel puțin 3 useri, ești încă junior.
Atenție la exprimare.
Pa, pa.

| StarkWolf a răspuns:

Ce intrebare ai pus, spune-mi mie si incerc sa te ajut daca pot!

| DonyHD explică (pentru StarkWolf):

Asta : Salut TPU cum sterg melodiile de pe iPhone? il conectez la iTunes, imi apar melodiile la music dar nu apare niciun delete nimic, nici cu tasta DEL sau DELETE nu pot sa le sterg. funda mersi

| StarkWolf a răspuns (pentru DonyHD):

Ti-am raspuns,dar cred ca nu s-a trimis,nu stiu de ce pentru ca eu il am la raspunsuri. Conectezi telu cu cablu,din Itunes se selectezi pe toate, sus in stanga ai edit, dupa ce le-ai selectat dai click pe el si dai delete!
Iar pozele ti le poti sterge din tel!

| StarkWolf a răspuns (pentru DonyHD):

Ti a raspuns,dar cred ca nu s-a trimis,nu stiu de ce pentru ca eu il am la raspunsuri. Conectezi telu cu cablu,din Itunes se selectezi pe toate, sus in stanga ai edit, dupa ce le-ai selectat dai click pe el si dai delete!
Iar pozele ti le poti sterge din tel!

| wwe1 a răspuns:

Intrebarea asta este am vazut-o eu acum 30 min

| DonyHD explică (pentru wwe1):

Pai dabea acum au aprobat-o nu vezi la ce ora am postat eu msj laughing ma rog intre timp am aflat ca numai puteam de nervi cu site-ul asta de ca.cat stau 7 ore sa imi aprobe poate unu are ceva urgent ma rog,,