| BoOoMbOnik a întrebat:

Ce dulciuri v-ati lua de 15 lei daca ati aloca toti banii doar pe dulciuri? Fundita la cele mai multe! si voturi la toti ceilalti care imi raspund. As prefera sa obtin multe raspunsuri pentru a ma putea hotari. Merg la cineva in vizita si are un copil de 7 ani care iubeste dulciurile. Eu nu prea mananc multe dulciuri asa ca nu stiu ce sa ii cumpar, Ajutati-ma va rog! multumesc!

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

Mmmmmm,Nuttela(un borcan mic)7 lei, acadele(la toti copii le plac)50 bani una, biscuiti cu crema1-1,50 lei,biscuiti de cafea(nu trebuie sa-i bea cu cafea tongue,sunt cei mai dulci biscuiti, gasesti la Lidl)1, 50-3 lei, jeleuri 1-5 lei, ciocolata 2-5 lei, o punga de bomboane de frisca cu capsuni 1-4 lei, i-ai si un pachet de guma cu pepene 1, 50-2 lei tongue.

6 răspunsuri:
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Ciocolata cu alune,ciocolata kinder cu lapte,acadele,napolitane,eugenii,salam de biscuiti,prajituri cu frisca,ciocolata, tiramisu, finetti. funda?

Răspuns utilizator avertizat
| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Mamaaa,ce verisor pofticios ai! cum il cheama?

| Cristina1233 a răspuns:

Inghetata+Jeleuri+frisca=(punele una peste alta) O nebunie!

| LXandro a răspuns:

Cel mai probabil bomboane de cafea Kopiko. :)
http://kopiko.ro/

| BoOoMbOnik explică (pentru LXandro):

Bomboane cu aroma de cafea? Pentru un copil de 7 ani? Nu cred ca e o idee prea inspirata, sincer!