| dulkika a întrebat:

Ce e acela hosting sau sa faci hosting? Si oricine poate face aceasta meserie si baietii si fetele? Va rog sa-mi dati mai multe detalii despre hosting!

Va multumesc la toti si astept raspunsurile voastre! Promit funda!

1 răspuns:
| dinamovistul19 a răspuns:

Da oricine poate dar doar cine stie sa lucreze foarte bine trebuie sa stii la greu date si informatii un prieten a invatat 2 ani si de abia acum si-a deschis un site de hosting! si hostingul inseamna sa iti faca cineva sau sa ii faci tu sa ii mearga site-u serverul de sa-mp cs... site-u de net FUNDA!