| corina27 a întrebat:

Ce e asa frumos la renumitii "ani de liceu"? Stiu ca sunt abia la inceput, dar i-as da pe toti pe inca o vacanta sigh de ce toata lumea spune ca sunt cei mai frumosi ani ai vietii? profesorii au atatea pretentii...si eram mult mai apropiata cu colegii din generala, cu astia nu e nici un fel de distractie...

2 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Stai sa mai treaca timpul sa vezi ce frumos o sa fie:X:X chiuluri,scuze de scapat de teme,betii,fumat pe ascuns,iesit pe ascuns de la ore,motivat absente daca vreun profesor uita catalogul in clasa, iesit seara cu colegii prin parc, si multe altele.crede-ma ca dupa ceva vreme o sa iti fie dor, eu am terminat liceul dar tot merg pe acolo, si tot ma intalnesc cu fostii colegi.cand dam o reuniune pe la vreun restaurant, se aud acolo doar glasurile noastre, la cat de mult radem.Crede-ma ff frumos

| Christina a răspuns:

Eu am terminat in iunie liceul si deja le simt dorul colegiilor mei, facultatea nu cred ca o sa fie ca liceul. atunci te formezi tu ca om si cred ca liceul e cea mai importanta perioada din viata. Majorate, absente, teste, o sa-ti fie dor chiar si de cei mai rai profesori si de cele mai "zgripturoaice" colege big grin