| Mary2011 a întrebat:

Ce e cu mesajul asta? avertizare foarte importanta! cititil sau veti fi stersi dpa fb ( chestia asta au zis-o chiar si la telejurnal.) cel care a inventat fb Mark Zucher a zis ca " fb ie oarecum foarte incarcat de foarte multa lume. de aceea foarta multa lume sa plans ca facebook devine din ce in ce mai lent. adevarul este ca... foarte multa lume nu sunt activi ". vor trimite acest mesaj la toti utenti pentru a veda daca sunt activi sau nu, daca esti un utent activ trimite acest mesaj la cel putin 15 persoane pentru a demonstra ca suntei activi. cei care nu vor trimite aceste mesaj pana in 2 saptamani isi vor vedea propriul account sters...si inca cv acest mesaj nu este o gluma informativa pe internet.
Eu nu cred in postii din astea dar e adevarat?:-s

Răspuns Câştigător
| iojybd a răspuns:

Nu deorece pentru fiecare user pe fb firma lui primese o anumita suma de bani 15$ sau 150$... lui ii convina sa fie cati mai multi useri. mai ales ca fb a ajuns la bursa cu o suma impresionanta datorita nou ca sunt foarte multi

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca era adevarat iti ajungea un mesaj de la echipa tehnica facebook si iti spunea sa dai niste date personale ca sa vada ca esti activ ori se uitau daca intri des pe contul tau.

| DonyHD a răspuns:

Nu e adevarat, asta e ca si tampenia aia cu id-urile yahoo ca daca nu trimitem massuri o sa ne inchida id-urile. niciodata o firma care are succes o sa-si inchida conturile utilizatorilor

| iojybd a răspuns:

Datorita ca suntem foarte multi
scuze de gresealabig grin

| Marin_Mirela_1978 a răspuns:

?;-) hhhhhhhaaaaaaaaaaaa aveti frica? hhhhhaaaa ramaneti sul facebook si procedati asa cum ati citit hhhhhhhhaaaaa ce comici sunteti cu sms-ul asta :-)