| danaalexa a întrebat:

Ce e mai calumea la o fata sa fie vesela spontana plina de viata petrecareata dar totusi inocenta draguta sau mai bine vesela petrecareata dar mai increzuta perversa cumvalaughing. si mai sexy mai... apreciata mai de petrecere mai de combinat.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna. Nu pot sa iti raspund la intrebare pentru ca nu o inteleg. Poate ca daca puneai ceva semne de punctuatie...

pa, pa.

| danaalexa explică:

Semnu intrebari nu punctlaughingscuze

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Cel mai calumea la o fata e sa fie ea insasiwinking
Mie de exemplu imi place sa fiu vesela, petrecareata dar mai increzuta etc, cum ai zis tu laughing, in unele cazuri, dar in rest sunt eu insumi happy...