| MaRRyAuTsA a întrebat:

Ce e mai important pentru voi: banii, dragostea, sanatatea, prietenia, sa fii mereu pe primul loc sau puterea? De ce? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sănătatea, fiindcă dacă eşti sănătos poţi să te gândeşti şi la celelalte lucruri cum ar fi dragostea, puterea sau banii. Dacă nu eşti sănătos, poţi să ai parte de toată dragostea din lume, de toată puterea existentă şi de sute de mii de euro, tot degeaba.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Meseria ca sofer de cursa lunga pentru ca m-am nascut sa invart volanul si sa apas pedalele pana voi ramane epuizat la pat.

| HolyPotato a răspuns:

Dragostea, pentru ca ea ne defineste viata

| dragoilidia a răspuns:

Sanatate si dragostea. daca ai sanatate poti munci si poti face si tu cate ceva.si 2 daca ai un partener adica dragoste poate sa te ajute.si ai si un prieten. fundita? te rog!

| Crucia a răspuns:

Eu am trei răspunsuri :
1)Sănătatea - ai nev. de ea pentru că dacă ai banii, la ce mai ai nevoie de ei dacă ştii că o să mori sau putere, dacă nu ştii cum să o foloseşti.
2) Prietenia - Pentru că atunci când te simţi singur/ă, prietenii sunt acolo pentru tine happy.
3) Dragostea - Că fără ea nu se poate. Acel sentiment care te face să realizezi că exişti cu un motiv. happy

| MaRRyAuTsA explică (pentru Crucia):

Doar unul trebuie sa alegi

| Crucia a răspuns (pentru MaRRyAuTsA):

Atunci. Sănătatea.
Sănătatea => Prieteni => Dragoste happy.

Răspuns utilizator avertizat
| Odise a răspuns:

Nu pot sa aleg..Adika mai la ce bun sunt banii cind..esti bolanv sau cind nu ai prieteni?! Toate sunt necesare...Sau la ce buna este puterea cind nimeni nu te iubeste?!