| Taylorrrrr a întrebat:

Ce e mai important? Sa fi iubit/a sau sa iubesti?

6 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Hei! Cred ca ambele. Din moment ce esti iubit, oferi iubire. :-)

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Sa iubesti. Poti sa iubesti viata, rasul, pe tine sa fii pozitiva.cand vine vorba sa fii iubita e prea complicat si nu e neaparat nevoie sa duci o viata fericita.

| gfghn a răspuns:

Pentru persoana iubit/a este important sa iubesti.Pentru tine este important sa fi iubit/a. Ambele! Funda?

| TheYonutz19 a răspuns:

O iubesti pe mami? mami te iubeste pe tine? ti-am raspuns cu o intrebare si o sa iti dai seama ca iubirea trebuie sa fie in doi shhh e secret ramane intre noi

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Este ceva diferit, pentru ca de iubit pe cineva vine din inima ta, dar este foarte important mai ales în ziua de azi sa găsești pe cineva care sa te iubească cu adevărat. Dezamăgitor este faptul că puțină lume știe ce este iubirea adevărată. Atunci când este iubire din partea la amândoi, nu numai ca este important, dar este cel mai frumos. O seara buna.