| ToTh EoH a întrebat:

Ce emisiuni ca Next de pe Mtv mai stiti?
?

Răspuns Câştigător
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Ca Next thinking nu stiu daca sunt identice dar mai sunt cateva emisiuni dragute : date my mom, exposed, parental control daca se mai difuzeazathinking Cam asteahappy

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Date my mom, Parental control, Tila Tequila, A double shot at love, Exposed, 16 and pregnant.

| Ana a răspuns:

Identice ca Next nu stiu dar sunt pe Mtv tot niste emisiuni la fel de interesante: Date my mom, Exposed, Parental Control, Room Raiders...

| Veve :X a răspuns:

Mai era o emisiune frumoasa pe MTV happy dar nu stiu daca se mai difuzeaza :-s : erau 3 fete/baieti care vroiam sa iasa cu o fata/un baiat la o intalnire si acea fata/acel baiat cauta prin camerele lor sa vada ce gasesc si la final alegea unul/una cu care iesea la intalnire happy am uitat cu se numeste straight face dar era super :X

| anss23 a răspuns:

Hmmmm...thinking pai nu sunt chiar identice. A shot at love with Tila Tequila, a double shot at lovelaughingrolling on the floor(nu cred ca mai sunt), Room Raiders, X effect, exposedhappy