| lil_2808 a întrebat:

Ce este asa numitul "banat" pe lady popular:-s...de la cine e trimis?

6 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Cum zice Denisa, sau poate cineva a raportat o pers din invidie, si atunci poate moderatorii au crezut si au banat pers respectiva!

| Alecsyyya a răspuns:

Când ești banat, contul tău este blocat. Te poți loga, dar nu ai voie să joci. Când ești banat, vei vedea un mesaj care arată ora la care va expira banul si motivul de a fi banat.
Pedeapsa ta poate fi temporară sau permanentă, depinde ce reguli ai încălcat.

| EmotionalKoma a răspuns:

Cred ca e de la admin atuci cand faci lucruri care nu sunt permise in joc primesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand scapi de chestie asta? Si eu am fot banat. O fata grea de cap cea care ma raportat

| Mady_4346 a răspuns:

Banatul il trimite administratorul cand faci ceva ce nu este permis. de exemplu : Esti banat 09-05-2016, 00:00:00. Timpul curent al serverului este 21-05-2011, 20:56:00
Motivul banului multiaccounting... ASTA INSEAMNA CA AU INTRAT MAI MULTE PERSOANE PE ACEL CONT... sper ca te-am lamurit. dai fundita?

| aniy a răspuns:

Banat inseamna ca ai incalcat regurile jocului... e