| Isabela_Daria_1999 a întrebat:

Ce este feminitatea? Cum ar trebuie sa fie sau sa arate o femei? fata feminina?

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Femenitatea este conceptul care arata cat de dereglata este lumea la momentul actual.

| Cσcσ a răspuns:

Feminitatea nu se rezuma numai la a te imbraca intr-o rochie sau o fusta. Poti sa porti si cele mai elegante haine de la Chanel, daca ai un comportament care te da de gol, tot degeaba.Mai bine spus, feminitatea nu se refera la aparente, ci la energia pe care o transmiti, modul in care te misti, vorbesti, personalitatea ta dar si cauzele pentru care lupti.
Sa stii ca am intalnit si fete imbracate in rochii, cu parul lung si aveau cuvinte in vocabular pe care nu le intalnesti nici macar la baieti, de fapt, cunosc baieti mai feminini de-atat.hee hee
Pa!

| anonimg a răspuns:

Citeste de aici: https://egwwritings.org/# cartea "Scrisori către tinerii îndrăgostiţi".

| CataC a răspuns:

Buna

Cati ani ai, ca sa stiu cum iti raspund.