| lonelyheart a întrebat:

Ce este feminitatea pentru voi? Cum arata o persoana feminina? Va place?

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Pai o fata cu stil, cu un comportament aparte si frumbig grin

| alessia a răspuns:

O fata mai finuta.cu un comportament la fel.si un aspect fizic dragut

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Dupa mine?
pai. o fata, feminina.
Dupa mine, Este sensibila, draguta, ingirjita, nu mananca si scuipa cojile de la seminte, nu injura, sa stie sa zambeasca dulce.love struck.Sa fie ea insai sa nu copie pe altcineva, sa fie decenta dar in acelasi timp sa nu arate ca o maicuta.hee hee.
Si pentru. mine cel mai important pot spune, sa nu se creada cea mai frumoasa.chiar daca este.sa nu fie fitoasa, ca asta o face sa para cea mai pitzibig grinhee hee