| BeYourSelf7 a întrebat:

Ce este Karma? Am auzit pe undeva despre ea si m-a facut curios. Exista o carte despre asa ceva? Despre ce se vorbeste in carte?

6 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

Te referi la chestia aia karma sau o carte cu numele karma? fi mai explicit/ă

| Nick2012 a răspuns:

Dacă te referi la karma chestia aia atunci îţi pot explica karma este un lucru care îţi face rău (te loveşti poţi ajunge la spital etc.) dar asta doar dacă faci ceva rău cuiva sau te porţi foarte urăt cu el/ea (îl injuri/o înjuri îţi baţi joc de el/ea etc.) deci... karma este ca o pedeapsă ca să zi aşa
Succes şi baftăhappy big grin
Fundă te rog puppy dog eyes!

| BeYourSelf7 explică (pentru Nick2012):

Si exista vreo carte sau ceva?

| Nick2012 a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Nuştiu caută pe la bibleotecă şi vei găsi
Succes şi baftă happy big grin
Fundă te rog puppy dog eyes

| Amy240 a răspuns:

Karma = faci bine primesti bine, faci rau primesti rau. Asta e tot happy

| rozuleculoareamea a răspuns:

Karma din cate stiu eu reprezinta la indieni destinul sau soarta.