| ALEXandra050 a întrebat:

Ce este mai important in viata banii sau iubirea? Ce ar trebui sa alegi?
Ofer fundita celui mai bun raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Iti dai seama ca iubirea e mai importanta, degeaba avem bani daca nu avem iubire. Aleg iubirea normal... banii se mai fac se mai duc dar iubirea nu poti sa o faci sau sa o gonesti, ea vine ca un musafir nepoftit si daca te-a prins intr-o stare proasta poti sa iti iei adio de la ea.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Iubirea-i doar frumoasă, banii-s importanţi, nerozilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fim seriosi, iubirea nu tine de foame si nici nu iti plateste facturile

| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce trebuie sa alegi? thinking
Eu le vreau pe amandoua.

| Radu284 a răspuns:

Iubirea. Banii depind in mare parte de tine, ii poti face daca te chinui. Gasitul iubirii nu depinde asa mult de tine, nu iti poti 'fabrica' iubirea.

| Happyjump a răspuns:

Banii exista, iubire nu, deci aleg banii

| Capi a răspuns:

Nu stiu eu sunt de parere că iubirea, daca esti langa o persoana pe care o iubesti si sunteti fericiti putei face si banii, bine si bani sunt importanti că nu traiesti din aer

| Criss_Angy_1994 a răspuns:

Pai tu ce zici, eu cred ca iubirea e mult mai importanta decat banii. Cand ai vreo problema nu cred ca iti sunt banii alaturi, eu zic ca persoana iubita iti este alaturi... Sper ca te-am ajutat :*

| Pisicutza_Pisi_1970 a răspuns:

Cu bani poti cumpara multe obiecte dar ei nu pot inlocui acel sentiment care te face sa zambesti incontrolabil si sa faci sau sa spui lucruri fara sens, acel sentiment numit iubire!